Toke ne Devoll

Shitet nga: Blendi 24 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 6000 m2
Komuna: Devoll
Shes toke me hipoteke 30 meter gjeresi dhe 200 meter gjatesi cmimi diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim