Shitet Tokë

14 000 000 LEK

Shitet nga: Bir 03 Jan 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
Bilisht
Sipërfaqe
400 m2
Për vendbanimin
Tokë, Fushë
Komuna
Devoll
Shitet 400m2 Tokë , e pershtatshme per shtepi , biznes dhe cdo gje tjeter. Eshte e licensuar dhe me te gjitha kartat e nevojshme . Ndodhet ane rruges . Trualli ne shitje eshte i rrethuar sic tregohet dhe ne fotografi.Cmimi 14 Milion lek te vjetra .Cmimi i diskutueshem .
Në fillim