Bashte me molle

Shitet nga: endri 24 Pri 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Devoll
siperfaqe 6 dylym 800 peme molle grasmith te gjelberta dhe te kuqe ... 8 rieshta palmete ... n bashte ka dhe pus + markucat uites me pika
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim