Tokë + Truall

Shitet nga: Erjon Sot 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Adresa: Tokë +Shëpi
Sipërfaqe: 7000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Berat
Shitet 7,000 M2 Tokë arë dhe Shtepi 2 kate
E ndodhur pranë rruges nacionale Kuçovë-Ure vajgurore prona Posedon çertefikat pronesije, dhe legalizim ndertese hipotek,,,e she’s per arsheje emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim