Shitet toka

160 LEK

Shitet nga: Aurel 28 Pri 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Berat
Shitet toka ne rruge kombetare ne siperfaqe 5000 metra katror dhe nje gjeresi prej 26 metrash anesh rruges.

Ideale per ndertim objekti industrial,biznes ose ndertese banimi.

Toka eshte me letra pronesie.

Çmimi eshte 16 milion leke te reja i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim