Shitet tok +objekt

40 000 EUR

Shitet nga: Nikolin 30 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Berat
Shitet toke 1300 m2 perfshir brenda edhe objektin 300m2 500 m2 jan me certefikat pronesie kurse pjesa tjeter dhe objekti eshte ne proces legalizimi
Cmimi 40000 euro
Nikolin
0695688272
Leaflet
Në fillim