SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI

8 500 000 LEK

Shitet nga: hatixhe daja 16 Gush 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Berat
Toka ndodhet ne Zonen e Beratit ish uzina e baterive.Ka siperfaqe prej 1000m2.disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.zone e pershtatshme per ndertim dhe biznes.per me teper kontaktoni.Ofroj dhe mundësinë e këmbimit me apartament,dyqan.
hatixhe daja
+355699273036

WhatsApp:
xheku
Leaflet
Në fillim