SHITET 3550m2 ULLISHTE OSE KEMBEHET ME MAKINA

Shitet nga: SMART SELECTION Sot 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 999 EUR

Sipërfaqe: 3550 m2
Komuna: Berat
Shitet tokë në Berat në bilçë me siperfaqe 3550 m2 në formë të rregullt me permasa 21m x 170m e mbjellë me 80 fidan ullinj dhe disa pemë të tjera si qershi,kajsi,ftonj dhe bajame.Çmimi i shitjes 10.000€ dylymi shitet e gjitha komplet me prespektive per unazen e qytetit.Kembehet me apartment, dyqan ose makina ne tirane, durres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim