SHITET 11.000 m2 ULLISHTE OSE KEMBEHET ME MAKINA

Shitet nga: SMART SELECTION Sot 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 500 EUR   55 000 EUR

Sipërfaqe: 10750 m2
Komuna: Berat
Shiten 11 dylym me certifikat pronesie e mbjelle me 350 fidane ullinje e ndare ne dy varjetete frantoj dhe kokerr madh berati.Çmimi eshte 5.000€ per dylym dhe shitet e gjitha me varesi te blerjes ose kembimit mund te caktojme dhe çmimin perfundumtar prona ndodhet me komunen lumas berat per çdo paqartesi me kontaktoni ne tel sms Viber imo what's up ju faleminderit.Mundesi kembimi me apartment, dyqan ose makina ne tirane,durres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim