💥💥11.000m2 + 350 ULLINJË SHITET & KËMBEHET💥💥

49 500 EUR

Shitet nga: SMART COISE Dje 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Shiten 11 dylym me certifikat pronesie taksa të paguara e mbjelle me 350 ullinje e ndare ne dy varjetete frantoj dhe kokerr madh berati (krips) të cilët kanë hyrë në prodhim shitet komplet, prona ndodhet me komunen lumas berat,deri te prona shkohet me makinë të vogël (veturë)Per çdo paqartesi me kontaktoni ne tel Viber imo what's up ju faleminderit.
SMART COISE
355692350212
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione