Kerkoj Toke ne Shiroke dhe Zogaj per Blerje !

0 LEK

Kërkohet me qera nga: Luli 23 Maj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Kerkoj Toke ne Shiroke dhe Zogaj per Blerje !
Leaflet
Në fillim