Publikuar: Maj 04 2022 08:32

Jepet me qera

Publikuar: Maj 04 08:32
Shikime: 366
Jepet toke me qera ne fshatin Domje per perdorime te ndryshme,lavazh,bar kafe,parkim automjetesh,servis automjetesh,etj.
Ambjenti eshte ne rruge kryesore, aksesohet shume lehte. Ambjenti eshte i rrethuar me avlli dhe gjelberim, ka energji elektrike,uje dhe ndricim. Gjithashtu eshte edhe i legalizuar.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione