Publikuar: Nën 01 2021 08:43

Jepet me qera biznes + toke

Publikuar: Nën 01 08:43
Shikime: 231
Jepet me qera Toke direkt buze rruge e rrethuar me mur kangjella dhe porte .
Siperfaqja e tokes eshte 800 metra katror e shtruar me çakull dhe disponon gjithashtu nje kapanon 150 metra katror , nje banjo , dhe nje zyre .
Disponon uje non stop 24h me pus , dhe drita
Aktualisht eshte e dhene per biznes dhe lirohet keto dite . Eshte shume e pershtatshme per servis makinash, parkim, Lavazh , konvergjence , karburant , pit stop , kompleks etj . Cmim shum I favorshem dhe kontrate sipas qera marresit . Adresa : Rruga Tirane Rinas ( kthesa Laknas 100 metra nga Rruga kryesore e rinasit )
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione