Jepet me qera godin + truall

Jepet me qera nga: Rini 27 Qer 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Lezhe
Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Lezhë
Jepet me qera afatgjate godin + truall ne rrugen nacionale Lac-Lezhe, prane karburant Elda. Cmimi me marreveshje dhe me shume leverdi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim