Jepet Magazine me Qera

Jepet me qera nga: Neshat 28 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Perondi-Kucove
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Kucovë
Jepet Magazine me QERA.Ndodhet ne fshatin Perondi te rrethit Kucove,rreth 100 metra larg qendres se Perondise.Magazina eshte komode dhe moderne sic shihet dhe ne foto,eshte e mbuluar me sanduic bashke me ulluqe.Mund te perdoret per cfaredo lloj biznesi i ploteson te gjitha kushtet.Rruga eshte e asfaltuar per cdo lloj mjeti transporti.Magazina eshte me 3 porta te medhaja me qepena.Magazina ka siperfaqe 500 metra katror dhe me lartesi 3 metra.Te interesuarit te kontaktojne me nr cel +355692640459 ose ne +355696393031.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim