Jepet toke me qera 2000 m katror 16.5 m gjeresia

Jepet me qera nga: Toke me qera Sot 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / muaj

Adresa: Toke
Sipërfaqe: 20000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Kavajë
Jepet me qera toke me siperfaqe 2000m katror me gjeresi 16.5 Metra, toka aktualisht eshte kantier inertesh dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti ,ndodhet ke rrethrrotullimi bishtit te zhurit Rrogozhine.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim