Jepet vresht me qera

0 LEK

Jepet me qera nga: Nesti Kule 11 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Jepen vreshta me qera.Variateti black magick dhe viktoria.Vreshta eshte me sistem vaditje me pika,ka energji elektrike dhe puse vadites.Cmimi i diskutueshem.
Kontaktoni ne numrin e telefonit 0694749348 ose 00306948646762 viber +355694749348 whatsapp +306948646762
Nesti Kule
0694749348
Leaflet
Në fillim