Publikuar: Korr 13 2018 05:45

Shtepi Okazion

Publikuar: Korr 13 05:45
Shikime: 2
Shtepia eshte ndertuar ne vitin 1987 dhe shtuar katet e siperme ne viti 1997, ka obor te vogel para dhe mbas shtepise, ka parkim per makine brenda oborrit te shtepise, cmimi eshte shum i arsyeshem, per me shum informacione te kontaktohet ne nr e telefonit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0693915494

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione