Shtepi me dy kate ne Vlore

122 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Irea Property 11 Nën 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Irea Property
Shitet shtepi private ne Vlore 67 000 EUR
Shitet Vile ne Kanine 150 000 EUR
Apartament per shitje ne Uji te Ftohte Vlore 51 000 EUR
Jepet me qera gazoniere ne vlore 100 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Vlorë
Shitet shtepi me dy kate ne vlore ndodhet ne rrugen Miro Terbaci prane drejtorise se policise.Shtepia perbehet nga dy kate me siperfaqe nga 100m2 secila dhe siperfaqe oborri 274m2 shtepia disponon certificate pronesie.
0696536293
Irea Property
Prona ne Shqiperi
Blv Ismail Qemali
+355692125229
info@ireaproperty.com
Leaflet
Irea Property
Apartament per shitje ne Skele, Vlore 60 000 EUR
Apartament me pamje nga deti ne Vlore 104 000 EUR
Jepet me qera gazoniere ne vlore 100 EUR
Shitet Vile ne Kanine 150 000 EUR
Në fillim