Shtepi 1 kateshe

80 000 EUR

Shitet nga: Ronaldo Hoxha 30 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Vlorë
Shtepi 1 kateshe me 900 m2 truall 160 m2 sip. e baneses.Me impiant elektrik,hidrosanitare dhe kuzhin te perfunduar.E pajisur me 3 dhoma gjumi,2 banjo.Themeli i shtepis eshte i hedhur per 3 kate.Dokumentacion te rregullt dhe hipotek.Cmimi 80.000€ (i diskutueshem)
Ronaldo Hoxha
0698980992
Leaflet
Në fillim