Publikuar: Dhj 05 2022 11:14

Shitet shtepia plus truall

EUR

Publikuar: Dhj 05 11:14
Shikime: 78
Shitet shtepi private 100 m katror e mobiluar sic e shihni n foto pa hequr azgje plus truall 500 metra katror me certifikat pronsie 2 dhoma guzhin sallon banj verand e madhe 2 dyer kryesore per 2 vende parkimi verand e madhe 500 metra truall me 20 renj ullinj shtepia esht ne pozicion te favorshe rihet gjith diten nga dielli ndodhet 200 metra nga karburanti veliaj petrol tek dega e policis dhe 50 metra nga ruga e karburant kastratit cmimi 80000euro
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione