Shitet shtepi pushimesh

30 000 EUR

Shitet nga: Enri 16 Nën 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Vlorë
Shitet shtepi pushimi ne Vlore . Zona Jonufer
Shtepi shitet per arsye emigrimi , eshte ne proces legalizimi ne nje zone te qete afer bregdetit , e rrethuar me terren te bollshem dhe pamje te mrekullueshme
Shtepia ka 110 m2 ndertim pervec verandes dhe 500m2 truall
Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim