Publikuar: Qer 03 2022 02:27

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË FSHATIN BORSH, HIMARË

EUR

Publikuar: Qer 03 02:27
Shikime: 481
SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË FSHATIN BORSH, HIMARË

Shtëpia është e ndërtuar prej guri dhe ka dy kate + kati përdhe i cili shërben si depo.

Sipërfaqja totale e truallit është 2000 m2 ndërsa shtëpia zë një sipërfaqe prej 100 m2.

Secili kat organizohet në 2 dhoma, 1 sallon dhe një aneks që shërben si kuzhinë.

Prona ndodhet në një lagje të qetë dhe zotëron pamje panoramike nga deti.

Çmimi i shitjes është 400.000 euro/total (i negociueshëm).

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355693041461
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione