SHITET shtepi dhe toke ne Kuzum Baba VLORE

75 000 EUR

Shitet nga: Roland 18 Nën 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
6
Sipërfaqe
175 m2
Numri i kateve
1 kat
Ngrohje
Nuk ka
Komuna
Vlorë
Shitet nje shtepi me siperfaqe 170 m2 e vendosur ne nje truall prej 700 m2. Aktualisht nje kateshe me projekt te mbaruar per tre kate.
Vendndodhja eshte ne Vlore ne majen e kodres se Kuzum Baba 300 metra ne krah te tempullit te bektashinjve me pamje piktoreske te gjirit te Vlores dhe rrethuar nga gjelberimi.
Prona eshte me dokumentacion te rregullta.
Cmimi 75.000 €.
Per cdo informacion te hollesishem kontakto ne:
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Leaflet
Në fillim