Okazion Shtepi me hipotek

0 LEK

Shitet nga: Dautaj7 30 Pri 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Vlorë
Okazion shitet shtepia me hipotek dhe e rivlersuar ka truall 280Mkatror shtepia esht 90m + 26m 4 Dhoma, 2 Tualete ,Garazh kollonat per kat te2 me legalizim. Themeli per 3kate
Cel 0694732546
Dautaj7
  Online
0694732546
Leaflet
Në fillim