Apartament prej 75m2 ne Vlore

37 000 EUR

Shitet nga: Hasan 20 Sht 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Vlorë
Shitet shtëpi e rregulluar,2+1 me dhoma të bollshme dhe me diell gjatë gjithe ditës,me çertifikatë të rregullt pronësie,kati i 5.
Në krah të shkollës"Marigo Posio".Rruga"Fan Noli"
5 min nga Plazhi i Vjetër. 3 min nga posta e Çoles dhe tregu fruta perime,10 min nga Universiteti "Ismail Qemali".
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione