Apartament banimi (2 dhoma+sallon+kuzhine+2banjo)

145 000 EUR

Shitet nga: Uljana 28 Pri 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Vlorë
Apartamenti eshte i mobiluar me pajisje dhe mobilje moderne. Nuk eshte shfrytezuar pothuajse fare. Faqja ballore me detin eshte xhami dhe siguron nje pamje magjike te detit qe nga brenda ambjentit te ndenjes. Gjithashtu ballkoni eshte 180 grade mbi det.
Leaflet
Në fillim