APARTAMENT 1+1 LUNGOMARE VLORE ME QERA

160 EUR

Shitet nga: Tea 04 Dhj 05:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Vlorë
Jepet me qera apartament 1+1 76m2 LUNGOMARE VLORE, 160 euro, totalisht i mobiluar, internet i perfshire, pastruse e paguar ne cmim, dhe ashensori me cip i paguar cdo muaj pasi eshte me kontrat.
Leaflet
Në fillim