Vile 3-kateshe, rruga "Nikolla Lena",52

175 000 EUR

Shitet nga: Artan Dje 02:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë

Përshkrimi

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Me siperfaqe 170 m2 shtrihet ne nje truall totale prej 120 m2.

Vila ka nje stil teper simpatik tradicional me dy veranda.

Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara e te njohura te kryeqytetit, midis rruges se Kavajes dhe te Myslym Shyrit.

Eshte e organizuar ne kte menyre:

Kati I : dhome, kuzhine , tualet.

Kati II : sallon, kuzhine, verande, tualet.

Kati III : dhome, studio, verande.

Vila eshte e rrethuar me oborr me gjelberim.

Vila eshte e pershtatshme per rezidence ose per qellime biznesi.

Mundesi e mire investimi .

Ofron akses ne rrugen Myslym Shyri, rruga e Kavajes, rrugen Nikolla Lena.

E pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 175.000 Euro I diskutueshem
Leaflet
Në fillim