Vile 2Kat dhe papafingo +1000m2 truall ne Tirane

225 000 EUR

Shitet nga: El 28 Nën 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
SHITET SHTEPI PRIVATE 2KATSHE + PAPAFINGO 120M² PER KAT DHE 1000M² OBORR. KATI I PARE 3DHOMA ,HOLLI ,KUZHINA , BANJO,VERANDE. KATI I DYTE 2 DHOMA ,HOLLI ,KUZHINA,BANJO, BALLKON, VERANDE. KATI TJTER PAPAFINGO. E RRETHUAR ME AVLLI,250 M² OBORR I SHTRUAR, PJESA TJETER BACE. SHTEPIA + TRUALLI ME DOKUMENTA TE RREGULLTA CDO GJE. SHTEPIA NDODHET NE TIRANE, NE HYRJE TE KOMBINATIT 30M NGA RRUGA KRYESORE, PERBALLE ALPHA BANKE.CMIMI 250.000 EURO I DISKUTUESHEM
-----0672015186-----
-----0674841398-----
Leaflet
Në fillim