Publikuar: Shk 23 2022 12:51

Vile, 130m2, Kodra e Priftit, Shitet

EUR

Publikuar: Shk 23 12:51
Shikime: 1
Ndodhet ne rrugen Arian Xhumari , 2.5 km nga qendra tiranes dhe 500 metra nga unaza madhe.
130 m katror total
Me certifikate pronesie si apartamente.
Kati 1 ndertim i vitit 2007
Kati 2 eshte ndertim i ri ne 2021, me sistem kondicionimi multisplit, parket, gips dhe termoizolim.
Shtepia ka sistem kapot nga jasht e gjitha , 1 vend parkimi para dhe bahce mbrapa.
Orientim Lindje , lagje shum e qete, e asfaltuar,ndricuar,uje drita 24H.

Cel: 0695816129
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione