Toke ne kombinat tek zona e ures se beshirit

15 000 EUR

Shitet nga: xxxxx 03 Sht 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes toke ne periferi t kombinati 750m² e peshtatshme per ndertim shpie ose per aktivitet bujqesor...leja ndertimit e mundshme per tu nxierr prej kontakteve qe disponoj ...toka ndodhet pak si ne koder ndodhet pergjat rruges (ngjitur) qe kalon aty ....cmimi esht shum i arsyeshem ...e shes per arsye mos perdorimi ...nuk kam fotografi po ne rast interesimi nga ana juai mund t lejm takim dhe tjua trregoj token
Leaflet
Në fillim