Shtepi private

380 000 EUR

Shitet nga: blendi 11 Sht 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shitet shtepi private ne qender te tiranes 150 metra mbi sheshin avni rustemi prane farmacise nr.5 tek rr.hoxha tahsim.shtepia eshte 1 kateshe (me certifikate pronesie)dhe perbehet prej 6 dhomave qe ne total jane 115 M2 dhe sebashku me oborrin shkojne 300M2 e gjithe siperfaqja e shtepise.eshte ne nje pozicion te perkryer per aktivitet,per ndertim vetiak ose per pallat.cmimi 380.000 euro i diskutueshem.cel.0682089329
Leaflet
Në fillim