shitet shtepi me hipotek

7 500 000 LEK

Shitet nga: hysni hysenaj 23 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Shitet shtepi 2katshe me 700 m2 tok ne Tapiz , Tirane Lagjja Dritas
kati 1 > 2 dhoma , paradhom, banjo dhe verand te madhe
kati 2 > 2 dhoma , banjo , 2 veranda
shtepi e re e sapo ndertuar

te interesuarit te kontaktojn 0685953999

cmimi i diskutueshem
hysni hysenaj
0685953999
Leaflet
Në fillim