Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit shitet

480 EUR

Shitet nga: homesinalbania 18 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit shitet apartament 2+1 ,pjese e nje kompleksi te Ri, sip 121m, ka 2 banja me dritare, ballkon dhe shume drite. Apartamenti shikon nga Jug-lindja., eshte kati i 3-t, pallati ka 5 kate, ka ashensor dhe shkalle me drite natyrale...
homesinalbania
0682099377


WhatsApp:
0682099377
Leaflet
Në fillim