Super okazion - Shitet truall dhe banese - Tirane

100 000 EUR

Shitet nga: A'JA Consulting Dje 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Tiranë
Shitet truall me sipërfaqje 277,5 m2 & banesë me sipërfaqje 97,6 m2, me organizim 2+1 prane Concord Center, Rruga 5 Maji.
Prona disponon dokumentacion ligjor të rregullt dhe shitet për€ 100,000.
Për informacion na kontaktoni në 069 225 8711
📧ajafirstchoice@gmail.com
Ju presim te na vizitoni ne zyren tone, rruga "Astrit Sulejman Balluku", perballe Gjykates se Rrethit Gjyqesor Tirane
A'JA Consulting
  Online
0692258711

WhatsApp:
0692258711
Leaflet
Në fillim