SUPER OKAZION NE FRESK .. AP 2+1 ..!!

52 800 EUR

Shitet nga: Agjensi imobiliare Reger Dje 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Tiranë
OKAZION NE FRESK .. AP 2+1 ..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 88 m2 ne katin e 3 ..!! NE PROCES HIPOTEKIMI ..!!
Apartamenti eshte gati per banim dhe jepet me celsa ne dore, ndodhet ne fresk te Rezidenca PLATIA nje nga rezidencat me te mira dhe me te bukura te zones me punime super cilesore, buze ruge me nje pamje fantastike nga pylli, zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe cilesore ..!!

SHITET PER NJE CMIM OKAZION 600 euro m2 NGA 750 euro m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE REZIDENC..!!
LIKUJDIM TOTAL ..!! Vetem per klientat qe njofin rezidencen..!!
Nxitoni ta beni tuajin kete apartament nje nga te paktit ne shitje ne kete rezidenc ..!!

www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.
REAL ESTATE REGER.
Agjensi imobiliare Reger
0694273672
Leaflet
Në fillim