Super apartament me obor, buze detit ne Golem

1 200 EUR

Shitet nga: Altin 13 Maj 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Tiranë
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me cilesore te zones se bregdetit nga Durresi ne Kavaje, kompleksi Eurocol.
Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje tualet me ndricim natyral, ambjent ndejtjeje dhe ambjenti i gatimit dhe verande me siperfaqe 90m2 dhe cmim 1200 euro/m2. Duke qene ne kat perdhe ka dhe dhe nje oborr me siperfaqe 40m2 me cmim 600 euro/m2. Ghithcka me certifikate pronesie dhe te rivleresuar ne vitin 2020 . Nga oborri ka dalje ne kompleks dhe me pas direkt ne vijen e plazhit. Ne pronesi eshte edhe nje vend parkimi i dedikuar.
Kompleksi ka nje administrim shume te kujdesshem per cdo detaj.
Punimet jane shume cilesore gje qe vertetohet nga fotot dhe nga vizita ne objekt.
Cmimi i administrimit 3500 leke ne muaj.
Apartamenti eshte me kondicionim ne cdo dhome.
Mobilimi eshte cmim vec 15.000 euro.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione