SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ

9 000 000 LEK

Shitet nga: 3AAAGJ Dje 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tiranë
SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE KAMEZ.SHTEPIA ESHTE E FORMES 3+1+ 2 TUALETE.SHTEPIA ESHTE NDERTUAR NE VITIN 2013 DHE KA PERRETH 500 M2 TOKE.SHTEPIA DHE TOKA JANE ME HIPOTEKE.SHTEPIA ESHTE E NDERTUAR NE KOLLONA-THEMELE PER 4 KAT.KA DY DHOMA GJUMI,DY BANJO,SALLON NDENJE,KUZHINE,DEPO ,BODRUM,3 BALLKONE.SHITET E MOBILUR DHE E RREGULLUAR TOTALISHT.SHTEPIA SHITET 90 MILION LEKE TE VJETRA.TEL 00355695291520
Leaflet
Në fillim