Shtepi priv. Besa-50 MIJ EUR MOBILIM, PADISKUT

160 000 EUR

Shitet nga: Shpi 28 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
2+1 banjo, korridor,verande total 85 m2 shtepia,
150 metra toke totali i tokes.
super super SUPER SUPER SUPER e kompletuar, pllaka, instalime perfekte, pajisje 15 euro banjo + aneksi soxhorno 10 000 EURO,
dritare cilesi e 1 PVC,
dyer druri cilesi 1, te gjitha pajisjet Ariston,
ngrohje qendrore 20 000 euro e sapoperfunduar model 2013 Italiane,
shitet me gjithe placka dhomat e gjumit jane model 2012 Italiane, 4 tv plazma,
3 frigorfiere te medhenj Samsung, 4 kondicionere 24 btu per veres,
2 lavatrice 1500 dollareshe Amerikane ,
lavastovilje 850 euroshe,
6 tapete egjyptian 900 euro copa,
sistem alarmi me kamera dhe sensor termik 3000 eur ne gjithe shtepine ,
oborr me ndricim me llampa bulevardi me bateri ndizen vete sapo bie nata, etj
85 metra banim diferenca oborr dhe nje garazhd i gatshem, porte hekuri per futjen e makines ne oborr, porte qepen edhe kjo me kamera dhe alarm per garazhdin e makines,
Shtepia eshte ne proces legalizimi. Cmimi I PADISKUTUESHEM 160 000 euro.
rruga besa tirane pa dale tek rruga 5 maji
rexhepmihali@yahoo.com
Leaflet
Në fillim