Shtepi ne shitje ne zonen e Laprakes

85 000 EUR

Shitet nga: Agim Kodheli 07 Korr 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Shitet shtepia ne zonen e Laprakes me nje siperfaqe prej 65 m2 dhe nje tarrace me siperfaqe 120 m2 e cila ofron nje mundesi te mire per ta shfrytezuar si biznes.Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh siper nje marketi (Diambe). Ndodhet prane rruges kryesore.
Agim Kodheli
0688854233
Leaflet
Në fillim