Shtepi ne shitje(Me hipoteke)

90 000 EUR

Shitet nga: Mehmeti 19 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
4
Sipërfaqe
137 m2
Numri i kateve
1 kat
Për vendbanimin
Garazh, E mobiluar
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Tiranë
Shitet shtepi private Ne Babrru Qender,nje kat e gjys me siperfaqe 137m2 e mobiluar.hyrja 3+1+(gazonjere 1+1)dhe garazhd makine.
Mehmeti
0693378507
Leaflet
Në fillim