Publikuar: Shk 25 2022 05:07

shtepi me 3 dhoma ne kamez

LEK

Publikuar: Shk 25 05:07
Shikime: 252
shtepia eshte rreth 80 metra katror me tok dhe letra
nese jeni te interesuar iu lutem telefononi per detajet
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione