Shtepi Dublex / Shtepi per familje te madhe

Shitet nga: Toni 10 Tet 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR   120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Kombinat / Tirane
Sipërfaqe: 133 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Shitet Dublex,
shtepia eshte me 2 kate (kati2dhe3)
1 living room (kuzhine+dhome ndenje)
3 dhoma gjumi
2 tualete ( 1 per cdo kat)
1 ballkon, verande.
shtepia eshte rinovuar para 1 viti
kati 2 eshte bere totalisht i ri (parket+dru)
ka parking te garantuar poshte shtepise ( ate qe perdor une)
shtepine e kam bere per qef eshte komode, me kondicioner dhe cdo instalim tjeter per merak. eshte ne nje zone te qete per familjare.
me dokumenta perkatese.
sygjerohet per familje te medha.
shitet sepse transferohem jashte vendit.
per me shume info ose foto me kontaktoni ne whatsup +355693440059


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim