Publikuar: Shk 23 2022 12:42

Shtepi, 100m2, Shkolla e Bashkuar, Shitet

EUR

Publikuar: Shk 23 12:42
Shikime: 19
Shtepi private me dy kate.
Ne katin e pare eshte nje dhome gjumi, nje dhome ndenje plus gatimi.
Kati dyte eshte i perbere me dy dhoma, dy banjo dhe dy ballkone.
Eshte e rrethuar me mur te larte,me porte qe hapet per makine dhe dera e vogel.
Ne oborr mund te parkohen 2 makina.

Cel: 0695816129
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione