SHITET VILE + 320 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI.

117 000 EUR

Shitet nga: Vile Sot 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
4
Adresa
rruga 5 Maji
Sipërfaqe
130 m2
Numri i kateve
1 kat
Ngrohje
Elektricitet
Komuna
Tiranë
Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor, tualet dhe Verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 130m2 dhe siperfaqe trualli prej 320m2, ndodhet buze rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni. 0682770111.
Leaflet
Në fillim