SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.

173 000 EUR

Shitet nga: ismet Dje 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
8
Adresa
Rruga 5maji
Sipërfaqe
200 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Qendrore
Komuna
Tiranë
Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. Vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, dy tualete dhe 1 ballkon. Aktualisht kati i pare i viles po perdoret si ambjent biznesi. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 262.5m2, ndodhet buze rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni. 0682770111
Leaflet
Në fillim