Published: Dhj 27 2018 11:15

Shitet super vile !!!

EUR

EUR
Published: Dhj 27 11:15
Views: 5
Shes vile 3kat , 200m2 /kat adresa pran rreth rotullimit te kuq te rruga e elbasanit pozicioni ideal per banim dhe per biznes ne varsi te kerkeses , bllok banimi vetem me vila , ndertim super cilsor , parkim per 4-6 makina edhe me shum , pishine teknologji gjermane , etj etj per me teper kontakt 0694417164
Dokumentacion i rregullt hipotekor . cmim i diskutueshem
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
0694417164

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information