Shitet shtepi + truall ne Mullet , Petrele

0 LEK

Shitet nga: Andi 11 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
Shitet truall + ndertese ne zonen e mulletit Petrel
Nje zone shume e frekuentuar dhe shume e qete
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
E pajisur me rruge te asfaltuar dhe me ndricim
Siperfaqa totale 2600 metra
Leaflet
Në fillim