Shitet Shtepi private

50 000 EUR

Shitet nga: amarildo 21 Jan 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHARRE TE DEPO E UJIT SHTEPIA ESHTE 100 METRA KATROR DHE RRETH SHTEPISE KA DHE 600 METRA TOKE SHTEPIA ESHTE ME HIPOTEK DHE CERTIFIKATE PRONESIE PER ME SHUME INFO TEL : 069 539 5857
amarildo
Leaflet
Në fillim